baner MTBO

Start!Maraton Terenowy Blisko Otwocka to zawody na orientacje, rozgrywające się w najbliższym sąsiedztwie miasta Otwock i powiatu otwockiego.
Organizowane są od 2005r. mniej lub bardziej systematycznie, zazwyczaj dwa razy do roku: na wiosnę i jesień.
Zasady są bardzo proste: zawodnicy na starcie dostają mapę oraz opis punktów. Zadaniem jest odnalezienie i potwierdzenie na kartach jak największej liczby punktów kontrolnych w założonym czasie.
Optymalna trasa zaliczenia wszystkich punktów to około 100km drogami zarówno leśnymi, polnymi jak i asfaltowymi.
Do klasyfikacji nie jest wymagane zaliczenie wszystkich punktów, czy przejechanie określonej ilości kilometrów, dzięki czemu, nawet niedoświadczony zawodnik będzie się doskonale bawił, poznając okolicę na dwóch kółkach.

To Ty wybierasz trasę, To Ty decydujesz.
MTBO #12 JESIEŃ 2013


Przed nami 12 edycja Maratonu Terenowego Blisko Otwocka. Startujemy w pierwszą sobotę października tj.: 05.10.2013 z parkingu zlokalizowanego przy "Karczmie Wiązowskiej" w Wiązownie.
W programie, ni mniej, ni więcej, jak 100km na rowerze z mapą, po uroczych zakątkach Mazowsza.

Po imprezie tradycyjnym zwyczajem zapraszamy na grilla lub ognisko, które jest doskonałą okazją do wymiany wrażeń i integracji z innymi zawodnikami.Mapa dojazdu, regulamin, informacje odnośnie, zapisów oraz komunikat startowy znajdziesz w zakładce "Regulamin". Zgłoszenie udziału w zawodach należy dokonać poprzez stosowny formularz zgłoszeniowy.

Maraton jest współfinansowany ze środków Powiatu Otwockiego.

Zaprasza organizator:
baner OGRWspiera nas:


logo powiat otwocki 2logo powiat otwocki 1
Współpraca:

Rowery

logo napieraj baner linia        logo compass <--        logo okk