Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna OTWOCKI PORTAL ROWEROWY
Forum otwock.org.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 OTWOCKI PORTAL ROWEROWY - Strona Główna 

Komu w drogę, do siostrzanego miasta Otwocka, w Niemczech?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Wyjazdy & przejazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smera
Postojebca nałogowy
Postojebca nałogowy

PostWysłany: 19 Gru 2009 09:42    Temat postu: Komu w drogę, do siostrzanego miasta Otwocka, w Niemczech? Odpowiedz z cytatem

Do pewnego miasteczka na Mazurach, latem, przyjechała grupa rowerzystów z Ich siostrzanego miasta, z Niemiec. Oj było!
Widziałem koło mostu drogowego na Świdrze, nazwę miasta siostrzanego - Otwockowi.
Pytanie: czy latem nie wybrać się w odwiedziny, do tego miasteczka(siostrzanego)w Niemczech? (jak Jemu tam na imię?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leoheart
Miły Gość

PostWysłany: 19 Gru 2009 10:46    Temat postu: Re: Komu w drogę, do siostrzanego miasta Otwocka, w Niemczec Odpowiedz z cytatem

smera napisał:

Pytanie: czy latem nie wybrać się w odwiedziny, do tego miasteczka(siostrzanego)w Niemczech? (jak Jemu tam na imię?)

http://otwock.org.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=2604 Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
smera
Postojebca nałogowy
Postojebca nałogowy

PostWysłany: 19 Gru 2009 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem i jestem pod wielkim wrażeniem! Oczywiście, koledzy z Lennestadt, także już byli w Otwocku? Nic dodać.
Ale. Czy była już wyprawa emerytów z Otwocka do Lennestadt, na pedałach?
Bo do Ełku, przyjechali chłopcy w wieku emerytalnym.
Sami staruszkowie...z Nettetal, przyjechali na rowerach do Ełku. Czy coś podobnego, było z Otwocka do Lennestadt?
Ja proponowałem wyjazd na bicyklach, takim staruszkom jak ja, do Lennestadt, o własnych siłach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Wyjazdy & przejazdy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: