Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna OTWOCKI PORTAL ROWEROWY
Forum otwock.org.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 OTWOCKI PORTAL ROWEROWY - Strona Główna 

Gdzie po tanie narzedzia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Rower Power & turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mas1o
Postojebca nałogowy
Postojebca nałogowy

PostWysłany: 10 Sie 2008 20:33    Temat postu: Gdzie po tanie narzedzia? Odpowiedz z cytatem

Musze kupic pare imbusów i takich tam do roweru, a w czerwonym budynku kolo adri wcale nie jest tanio. Ktos moze cos zaproponowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lew.sky
Prosze Nie Bic Nowego
Prosze Nie Bic Nowego

PostWysłany: 10 Sie 2008 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktiker
Edi
Moherator

PostWysłany: 10 Sie 2008 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mają być tanie, czy dobre? bo to nie zawsze idzie w parze, powiedziałbym, że raczej rzadko Wink. czasami lepiej zainwestować...
behem0th
Ojciec Dyktator

PostWysłany: 10 Sie 2008 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

allegro ;)

ale przynajmniej w czerwonym budynku imbusy sa ze stali chromowo vanadowej a nie z gownolitu.

Creeping Death
NApierdalator
NApierdalator

PostWysłany: 10 Sie 2008 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam firmę lopden. Robią niezłe narzedzia w przystępnej cenie, uważaj też na allegro na paskudną ilość podrabianych kluczy Cr-V. Może i jest to Cr-V ale chyba napawana powłoka 0,001um Smile

Ja osobiście polecam zestawik kluczy... niestety nie do końca znam producenta, pamiętam że jest na nich napisane PRO. Specjalny rowerowy, jest w nim komplet niezbędnych imbusów, łyżki rowerowe, klucze oczkowe, nóż, rozkówarka łańcucha, klucz do nypli różnych wielkości i inne bajery, do tego urządzenie jest rozdzielane i na prawdę poręczne , klucze mają blokady przez co trudniej obciąć sobie palce przy manewrowaniu nożem Wink

Honda Shadow VT500C - moja śliczna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yorek
Wrak czlowieka

PostWysłany: 11 Sie 2008 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komplet niezłych imbusów to koło 100zł
Lucky!
Postojebca
Postojebca

PostWysłany: 13 Sie 2010 19:29    Temat postu: Podejście do tematu. Odpowiedz z cytatem

Jako początkujący przedsiębiorca polecam narzędzia firmy Yato.Kompromis ceny z jakością.Nic dodać nic ująć.I jeszcze powtórzę maksymę Jak dbasz tak masz.Umiejętne zastosowanie i wiedza na temat danego zagadnienia to 3/4 sukcesu reszta to śmiech.Dobre klucze rowerowe pewnie poleci Arek.Ja osobiście zakupy robie na bazarowej u Żaby.Zaproponowałem swe usługi serwisowe ponieważ kocham mechanikę w każdej postaci.Jestem człowiekiem który bezzwrotnie oferuje swe usługi.Możliwość pomocy ogromnie mnie nakręca.Gdy ktoś poprosi o poradę to ja zrobie wszystko aby się wykazać.A gdy poprosicie o naprawę np isis octalink itp. ja kupię narzędzia dowiem się jak to wykonać i to zrobię nieodpłatnie.A to wszystko z powodu tej miłości do mechaniki i narzędzi.
vigil
Mam zdecydowanie za duzo czasu...
Mam zdecydowanie za duzo czasu...

PostWysłany: 13 Sie 2010 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, to smisznie jak ktos wygrzebuje z archiwum takie tematy (normalnie sezon ogorkowy:)), ale zeby takie deklaracje i nuta metafizyczna w mechanice normalnie. a tak a propos watku inicjalnego - narzedzia (rowerowe) w bardzo dobrej cenie widzialem ostatnio w Tesco w Zilinie na Slowacji u stop Malej Fatry (ok 80 km od Cieszyna) - skuwacz do lancucha np. za 3 juro (u nas najtanszy jaki spotkalem i oczywiscie nabylem to decathlon za 24,90 czyli 2x drozej a w sklepach rowerowych to fjufju drozej). I jeszcze pytanko do kolegi - a skuwacz do lancucha (juz) ma? Mr. Green
Powrót do góry
Lucky!
Postojebca
Postojebca

PostWysłany: 14 Sie 2010 06:04    Temat postu: a jak! Odpowiedz z cytatem

Pewnie że mam.Trochę głupio się czuje że oferuje usługi a sam potrzebowałem pomocy.Skuwacz kupiłem na bazarowej za jakieś 15 złotych Razz .Ale tak jak napisałem postaram się stanąć na wysokości zadania .
leoheart
Miły Gość

PostWysłany: 30 Sie 2010 17:01    Temat postu: Re: Podejście do tematu. Odpowiedz z cytatem

Protagonista napisał:
JJestem człowiekiem który bezzwrotnie oferuje swe usługi.Możliwość pomocy ogromnie mnie nakręca.Gdy ktoś poprosi o poradę to ja zrobie wszystko aby się wykazać.A gdy poprosicie o naprawę np isis octalink itp. ja kupię narzędzia dowiem się jak to wykonać i to zrobię nieodpłatnie.A to wszystko z powodu tej miłości do mechaniki i narzędzi.

cóż być może mógłbym skorzystać
tyle że mój problem jest nietypowy,mianowicie chodzi o....okulary Smile
pękła mi oprawka ponoć tytanowa,służyła dzielnie przez 8 może nawet więcej lat ale po prostu wysiadła (miała być wieczna Smile
czekam bez nadziei od 3tygodni na ewentualną wymianę ale na razie cicho,to jakiś włoski wyrób dam jeszcze tydzień i... tu jest pole do popisu
chciałbym ją.....zespawać,skleić,złączyć jakkolwiek miałoby to być o ile to możliwe.(wiedza z materiałoznawstwa jest dla mnie tajemnicą Smile
może coś byś wymyślił?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lucky!
Postojebca
Postojebca

PostWysłany: 01 Wrz 2010 18:48    Temat postu: Pierwszy Spawacz RP Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie-przetop tigiem i szlif.Może nie będzie aż tak znać.Jak serwis powie że to z winy użytkownika to spróbujemy.Może być tylko lepiej.Przy okazji odbiorę pocztówkę.
ruda.maruda

PostWysłany: 15 Lip 2018 10:15    Temat postu: Re: Gdzie po tanie narzedzia? Odpowiedz z cytatem

mas1o napisał:
Musze kupic pare imbus�w i takich tam do roweru, a w czerwonym budynku kolo adri wcale nie jest tanio. Ktos moze cos zaproponowac?

Ja radzę zainwestować więcej kasy, ale lepsze narzędzia które będą na dłużej z Tobą
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Rower Power & turystyka Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: