Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna OTWOCKI PORTAL ROWEROWY
Forum otwock.org.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 OTWOCKI PORTAL ROWEROWY - Strona Główna 

Dęblin - Kazimierz Dolny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Rower Power & turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amon0330

PostWysłany: 07 Kwi 2014 01:55    Temat postu: Dęblin - Kazimierz Dolny Odpowiedz z cytatem

Witam, co myślicie o planowanej trasie rowerowej ? https://goo.gl/maps/31DLv. Jechał ktoś już tędy i miałby jakieś uwagi ? Pozdrawiam

Chodzi mi dokładnie o tą trasę , czy jest przejezdna ? Czy na trasie ktoś miał niespodzianki ? Najbardziej interesuje mnie fragment od Bobrowników-Niebrzegów-Bonów wysiedlona wieś-trasa przy torach kolejowych aż do Mostostalu. Z góry dziękuję za odpowiedzi bo wyjazd coraz bliżej.

Ostatnio zmieniony przez amon0330 dnia 15 Kwi 2014 19:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tado84
Nowy I Zielony
Nowy I Zielony

PostWysłany: 07 Kwi 2014 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://mojrower.pl/trasa/73/szlak-rowerowy-lublin-naleczow-kazimierz-dolny Jechałem tą trasą przedłużoną do Puław żeby wrócić pociągiem w nasze okolice bardzo przyjemnie, polecam.
Powrót do góry
pokrzewka
Bardzo zaaawansowany uzytkownik

PostWysłany: 14 Kwi 2014 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwa razy jechałam z Nałęczowa do Puław, choć kolejnym razem wsiedliśmy stację przed aby o miasto nie zahaczać, wybieraliśmy jednak szlaki, z Kazimierza jechaliśmy skarpą, a nie drogą przy Wiśle, po drodze wąwozy, pola, fajne motywy uprawowe i punkty widokowe Smile
vigil
Mam zdecydowanie za duzo czasu...
Mam zdecydowanie za duzo czasu...

PostWysłany: 16 Kwi 2014 06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bobrowniki - Niebrzegów to asfalt - potem wyjazd z lasu na polanę i tu można dać w skos lekko do tyłu na SE - po 500 m po płytach betonowych dojedziesz do jednostki wojskowej ( na Google Earth wyciapany las) - jadąc jednak w kierunku wysiedlonej wsi Bonów ( nie widziałem śladów a byłem 2x) niebieskim szlakiem rowerowym mijasz rezerwat Piskory z widokową wiatą. Jak ktoś lubi widoki bezkresne to polecam i obserwacje ornitologiczne. Dalej wzdłuż szlaku i skarłowaciałego lasu, jakby tundra, przez Bałtów do Puław. Od drogi Gołąb-Bobrowniki można też wzdłuż lini kolejowej do \puław. Dziurawo ale głownie asfaltowo. Tak więc z Dęblina do Puław możliwości minimum 3 (terenowe). Z Puław do Kazika to już multum. Najciekawej Czarnym pieszym z Puław, potem od wyciągu narciarskiego niebieskim do Bochotnicy - potem przez Góry i albo koło Baszty po trelince na Rynek albo przez Korzeniowy Dół (mniam;)

deblin-kazimierz.jpg
 Opis:
 Rozmiar:  78.14 KB
 Oglądano:  4235 raz(y)

deblin-kazimierz.jpg

Powrót do góry
amon0330

PostWysłany: 16 Kwi 2014 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myslicie o bursztynowym szlaku ? http://www.bikemap.net/pl/route/2015207-szlak-bursztynowy-miedzynarodowy-woj-lubelskie/#/z10/51.43132,22.01385/google_roadmap&gsc.tab=0
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Rower Power & turystyka Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: