Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna OTWOCKI PORTAL ROWEROWY
Forum otwock.org.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 OTWOCKI PORTAL ROWEROWY - Strona Główna 

Tęskniliście?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Rozne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yorek
Wrak czlowieka

PostWysłany: 27 Sie 2012 15:02    Temat postu: Tęskniliście? Odpowiedz z cytatem

siemano wiara
doszły mnie słuchy, że niektórzy stęsknili się za forumową wredną małpą. w środę w m2 mamy formalne spotkanie grupy szturmowej Merynos. przy tej okazji będzie można mnie spotkać w tym lokalu i jest to wymarzona, jedyna w sierpniu, wrześniu i październiku okazja aby postawić mi colę lub frytki. jeśli więc ktoś chciałby pogadać o życiu lub o życiu w Chinach, zobaczyć jedno lub dwa z pięciu zdjęć które zrobiłem (i przy okazji postawić mi kolę lub frytki) zapraszam około godziny 18:30.

aby rozgrzać atmosferę załączam zdjęcie pracujących Chińczyków

31072012083.jpg
 Opis:
 Rozmiar:  209.17 KB
 Oglądano:  5369 raz(y)

31072012083.jpg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OTWOCKI PORTAL ROWEROWY Strona Główna -> Rozne Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: