baner krwawa

Start!Krwawa Pętla, to warszawski szlak okrężny znakowany kolorem głownie czerwonym, o długości około 240 km, wiodący przez Mazowiecki, Chojnowski oraz Kampinoski Park Narodowy, Lasy Legionowskie i Chotomowskie.
Stworzony, oznakowany i opisany przez PTTK jako Warszawska Obwodnica Turystyczna (WOT), który z pewnymi wyjątkami przebiega jak w poniższym zestawieniu.
Z pewnymi wyjątkami, bo na kilku kilometrach, głównie na odcinku Skierdy-Suchocin-Wólka Górska oraz Otwock Wielki-Janów przebieg szlaku jest, jak by to ująć, hm, dowolny?

Historia Krwawej Pętli jest tajemnicza i sięga początków 2008r. Tajemniczy jest też twórca nazwy ukrywający się pod pseudonimem: zerozeroseven. Skąd taka nazwa? Czy autorowi udało się sprostać wyzwaniu? Odpowiedzi szukaj na forum Alleypiasta.

Czas płynie, Krwawa została pokonana i to nie raz, mając jednak na uwadze, że do tej pory przejazdy były aktami indywidualnymi, chcielibyśmy zachęcić szersze grono cyklistów do pokonania tej jakże wymagającej trasy wspólnie, wszak w grupie siła i większa przyjemność. ;)

Zatem: celem zmagań jest pokonanie Krwawej Pętli, czyli Warszawskiej Obwodnicy Turystycznej w jednym odcinku, w ciągu 24h. 10km/h, mało? Zapraszamy, pokażesz na co Cię stać.


Krwawa Pętla 2013: Ruszamy w sobotę 15.06.2013 spod budynku Muzeum Ziemi Otwockiej.
Wydanie map: 5:10, start: 5:15. Wiecej informacji w zakładce "Zasady/Materiały"

krwawa


Co jeszcze? Decydując się na start, można zgarnąć odznakę PTTK "WARSZAWSKA OBWODNICA TURYSTYCZNA", zasady zdobycia odznaki w poniższym dokumencie.O ile będziesz miał siły, na mecie zapraszamy na ognisko i inne atrakcje, które są doskonałą okazją do wymiany wrażeń i poznania innych rowerzystów. Na pewno będą tłumy. ;D
Współpraca:

baner linia        logo okk        logo waypointpress
Zaprasza:

banerogr